Kurumsal

Küçükpark Peker evden eve nakliyat firması olarak biz dersimizi iyi çalıştık. Mevcut duruma ve yaşanmışlıklara bakarak ne olmaması gerektiğini öğrendik. Misyonumuzu ve vizyonumuzu belirledik.

Peker evden eve nakliyatın misyonu taşıma sektörüne insani düzey kazandırmaktır. İnsanca taşımayı başarmak ve insanca taşıma değerlerini sektöre hakim kılmaktır.

Küçükpark Peker Evden Eve Nakliyat

Küçükpark Peker evden eve nakliyat vizyonu ise, vergi kaydı olan, yetki belgesine sahip, araçları kendisine ait, sigortalı uzman personel ile çalışan, nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi yaparak çalışan firmadan asla taviz vermemektir. Eşyaların ruhu, o eşyayı edinen yurttaşın verdiği fiziksel, zihinsel hissi emek ile oluşur. Eşyanın ruhunu, emeği, yurttaşı incitmemektir asıl olan. Eşyayı incitmemek için gerekli olan eğitim, deneyim, teknik donanım, personel olmazsa olmazdır bizim için.

Peker evden eve nakliyat firması olarak biz, sözümüzü yazıya döker sözleşme yaparız. Sözleşme de yurttaşın hakkını hukukunu korumak, yasal güvenceye almaktır amacımız. Söz sözleşme ile yasal güvenceye kavuşur.

Küçükpark Peker evden eve nakliyat taşınma da insanca taşınma sözündedir, sorumluluğundadır, tekniğindedir, personelindedir ve sözleşmesindedir.

 

20 21 22 23 24 25